Main Enerji

İnform & Legrand Kesintisiz Güç Kaynakları Yetkili Servisi

Firmamız Konya, Karaman, Aksaray illerinde İnform, Legrand, Piller marka kesintisiz güç kaynaklarının garantili ve ücretli servis ve bakımlarını yapma konusunda yetkilidir.

Kesintisiz Güç Kaynaklarınız İçin Akü Satışı

Kesintisiz güç kaynaklarınız için kuru tip ve jel tipi her türlü akü satış ve değişim işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.Kullandığımız aküler TSE ve EUROBATT sertifikalı olarak Müşterilerimize sunulmaktadır.Akülerimizde 2 yıl garanti ve 5-10 yıl ömür beklentili akü seçeneklerimiz mevcuttur.


Kesintisiz Güç Kaynakları belli kullanım saatlerine ulaştıklarında bakım ve servise ihtiyaç duyarlar. Bu Sistemlerin doğru ve uzun ömürlü hizmet verebilmeleri için dönemsel bakımlarının yapılması önemli bir unsurdur. Akü, Fan, DC Kondansatör, Kontaktör gibi, zaman içerisinde aşınan ve kullanım ömrü sınırlı olan bu malzemeler, gerekli dönemsel bakım ve kontroller yapılmaz ise en kritik durumlarda arıza yapabilir. Bu durumda yüksek işletme giderleri doğurabilmektedir. Main Enerji’nin avantajlı ve ekonomik koruyucu bakım anlaşmalarından birini seçerek işletme giderlerinizi düşürün, KESİNTİYE UĞRAMAYIN!
UPS’inizin gerekli bakımlarını, eğitimli ve tecrübeli uzman kadromuz ile gerçekleştirebilirsiniz.


Main Enerji
Adreslerimiz

Main Enerji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Fevzi çakmak Mh. 10758 Sk.
No: 25/h 42050 Karatay/Konya
(Teksan Sanayi Sitesi)

Iletişim

Email:
bilgi@mainenerji.com.tr
Destek Hattı: 0 554 845 97 98
Telefon: 0332 235 66 66
Telefon: 0332 237 88 88

Built with Mobirise ‌

HTML Site Creator